6 ditë para koncertit madhështor në Mitrovicë publikohet “Shqiptar” nga Mozzik dhe Unikkatil (VIDEO)


Gazeta Express
21 Korrik 2019 19:34

Kur kanë mbetur vetëm edhe gjashtë ditë nga organizimi i koncertit madhështor në Mitrovicë Mozzik dhe Unikkatil kanë publikuar bashkëpunimi i parë mes.

Kënga quhet “Shqiptar” dhe është realizuar nga Miksu dhe Macloud ndërkaq tekstin e kanë shkruar të dy reperët.

Për këtë duet, Mozzik tha se i është plotësuar ëndrra.

Kujtojmë se koncerti që e përmbyll karrierën e Unikkatilit do të mbahet të shtunën (27 korrik) në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Te fundit


Kthehu lart