51 vjeçare, por Pamela ka asete superseksi


Gazeta Express
15 Maj 2019 22:11

Pamela Anderson (51) është paraqitur edhe njëherë në ballinën e Vogue përderisa ka pozuar në një fotosesion me stil të viteve të 60-ta.

Ajo është një ikonë e milionave duke ju falënderuar edhe ditëve të saj në Playboy dhe rolit të saj në serialin Baywatch.

Por, Pamela Anderson i është dashur të pres gjatë që të del në ballinë në Vogue, ku do të jetë në numrin e ri “Vogue Czechoslovakia”, në një stil të viteve 60-ta.

Fotografuar nga Dan Beleiu, ai sjell imazhe të mahnitshme të biondes bombastike (51), duke pozuar në Cassis në Francë. /GazetaExpress/

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart