5 ditë para zgjedhjeve, lëvizje në selinë e PD-së - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

25/06/2019 10:08

5 ditë para zgjedhjeve, lëvizje në selinë e PD-së

Ballina

Gazeta Express

25/06/2019 10:08

E ngarkuara me detyre e ambasadës amerikane në Tiranë, Leyla Moses-Ones nisi një takim me kreu e PD-së Lulzim Basha.

Takimi po mbahet në selinë e PD-së.

Ndërsa vjen vetëm 5 ditë para se mazhoranca të hyjë në zgjedhjet lokale.

Zgjedhje këto të refuzuara nga opozita dhe të çdekretuara nga presidenti Meta.

Ndërsa në orën 12:00 Basha pritet të ketë një takim me ambasadorin e BE-së në vendin tonë, Luigi Soreca.