4-vjeçari i këndon çiftit në dasmë, kallet atmosfera - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

12/07/2019 11:33

4-vjeçari i këndon çiftit në dasmë, kallet atmosfera

Fun

Gazeta Express

12/07/2019 11:33

Një 4-vjeçar, i veshur me këmishë të bardhë dhe pantallona të zi, merr mikrofonin i shoqëruar nga një grua dhe ia nis këndimit në mes të dasmës.

Vogëlushi fillon t’i këndojë çiftit dhe e kallë gjithë atmosferën, transmeton Gazeta Express. Videoja e tij, e publikuar në rrjete sociale, është bërë virale duke u shikuar më shumë se 1,600,000 herë.

Shikojeni: