10 fotot më seksi të Vildanës në të brendshme - Gazeta Express

Gazeta Express

15/05/2019 23:45

10 fotot më seksi të Vildanës në të brendshme

Gazeta Express

15/05/2019 23:45

Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka vazhduar të sjell foto të nxehta për fansat e saj

Ajo me t’u kthyer në New York, ku u tha se ishte takuar me ish të dashurin e Morena Tarakut, miliarderin Sasha Sobhani.

Megjithatë, Vildania e ka mohuar kategorikisht këtë lajm duke thënë se nuk është në lidhje me të dhe se atë e ka vetëm një shok të mirë.

Por, sa janë të vërteta këto lajme mbetet të konfirmohen, por Vildania ka sjell një super foto sot me t’u kthyer në Amerikë.

View this post on Instagram

I understand. I just don’t care! ?

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

Ajo është parë në të brendshme të zeza derisa poshtë fotografisë ka shkruar: E kuptoj. Nuk shqetësohem. /GazetaExpress/