Tech

  • Bie Facebook, përdoruesit nuk hyjnë dot në llogaritë e tyre (Foto) 0

  • Prezantohen telefonat inteligjentë ZTE Nubia Z9 Max dhe Z9 Mini 0

  • Facebook prezantoi Platformën Messenger dhe Businesses 0

  • Apple duke përgatitur tastierën e re me wireless 0

  • Steve Wozniak kundër Apple Watch versioni luksoz 0

  • Microsoft bashkëpunon me Samsung për të nxjerrë jashtë loje Google 0