Kthehu lart

Zyrtare: Publikohet orari i ndeshjeve gjysmëfinale (Foto)

Zyrtare: Publikohet orari i ndeshjeve gjysmëfinale (Foto) GazetaExpress E premte, 21 Prill 2017 12:55

UEFA ka publikuar orarin e dy ndeshjeve gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Ndeshje mes Real Madridit dhe Atleticos do të luhet me 2 maj nga ora 20:45. Kurse, ndeshje mes Monacos dhe Juventusi do të zhvillohet me 3 maj, në të njëjtën orë, shkruan Express.

Kurse ,Juventusi ndeshjen e kthimit me Monacon do ta luaj 9 maj, derisa një ditë më vonë do të luhet edhe loja e kthimit mes Atleticos dhe Realit. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 12:55
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Tronditet Reali, i lëndohet një yll në stërvitje 0

  Të tjera

  • Hazard trondit Chelsean (Foto) 0

  • Tifozi i Real Madridit bëhet për spital (Video) 0