Kthehu lart

Xhaka shënon supergol për Baselin

Xhaka shënon supergol për Baselin GazetaExpress E mërkurë, 18 Tetor 2017 21:15

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka shënuar supergol për Beselin, në ndeshjen ndaj CSKA Moscow në Ligën e Kampionëve

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Tetor 2017 21:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo me dy fytyra për gola, në Champions numëron 8, ndërsa Barça 7 0

  Të tjera