Kthehu lart

​Xhaka dhe Leonita e kallin me tallava (Video)

​Xhaka dhe Leonita e kallin me tallava (Video) GazetaExpress E hënë, 09 Janar 2017 20:50

Granit Xhaka dhe e dashura e tij duket se po ia kalojnë shumë mirë në Londër

Ylli i Arsenalit, Granit Xhaka dhe e dashura e tij Leonita kanë krijuar atmosferë të mirë në makinën e tyre.

Ata kanë vallëzuar dhe krijuar atmosferë të mirë me muzikë tallava, ku Xhaka duket se është edhe një valltar shumë i mirë. /Express/


Granit Xhaka by GazetaExpress

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 09 Janar 2017 20:50
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ajax – Man United, ja kë favorizojnë bastoret (Foto) 0

  Të tjera