Kthehu lart

​Xhaka dhe Leonita e kallin me tallava (Video)

​Xhaka dhe Leonita e kallin me tallava (Video) GazetaExpress E hënë, 09 Janar 2017 20:50

Granit Xhaka dhe e dashura e tij duket se po ia kalojnë shumë mirë në Londër

Ylli i Arsenalit, Granit Xhaka dhe e dashura e tij Leonita kanë krijuar atmosferë të mirë në makinën e tyre.

Ata kanë vallëzuar dhe krijuar atmosferë të mirë me muzikë tallava, ku Xhaka duket se është edhe një valltar shumë i mirë. /Express/


Granit Xhaka by GazetaExpress

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

  Komentet

  comments powered by Disqus
  • Çka po ndodh në Real, 19 lojtarë të lënduar (Foto) 0

  Të tjera

  • Po shkëlqen Milot Rashica (Video) 0

  • Befason Guardiola pas barazimit me Tottenham 0