Kthehu lart

​Vjen lajmi i vitit për Barcelonën

​Vjen lajmi i vitit për Barcelonën GazetaExpress

Leo Messi dhe Andres Iniesta do të rinovojnë kontratën me Barcelonën

Drejtori Sportiv i Barcelonës, Roberto Fernandez ka thënë se Leo Messi dhe Andres Iniesta do të vazhdojnë kontratat.

Ai tha se Messi dhe Iniesta janë të lumtur dhe nuk do të largohen nga Camp Nou.

“Messi do të vazhdojë kontratën. Gjithmonë kam thënë se ai është i lumtur këtu. Ai është i jashtëzakonshëm. Nuk kam dyshim rreth të ardhmes së tij”, tha Fernandez gjatë një interviste për Radio Catalynia.

“Iniesta? Edhe ai do të vazhdojë po ashtu. Ai meriton gjithçka. Ai është special në gjithçka dhe të gjithë e duan. Nuk mund të imagjinojë Barcelonën pa Iniestan”. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 20 Mars 2017 23:55
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Çka po ndodh me Real Madridin?

   Çka po ndodh me Real Madridin? 0

  Të tjera

  • Carabao Cup: Kualifikohen Arsenal dhe Chelsea

   Carabao Cup: Kualifikohen Arsenal dhe Chelsea 0

  • ​Milan vazhdon me fitore

   ​Milan vazhdon me fitore 0