Kthehu lart

Vdes boksieri i njohur pas nokautit të tmerrshëm (VIDEO)

GazetaExpress

Ish-luftëtari i UFC, Tim Hague, ka vdekur në spital, pasi është nokautuar gjatë një ndeshje boksi.

Pasi është nokautuar në duelin e boksit të premten nga Adam Braidwood, ai është dërguar me urgjencë në spital, ku ka ndërruar jetë ditën e diel.

“Me pikëllim të madh, vuajtje dhe zemër të thyer ju njoftojmë se Tim ka ndërruar jetë”, ka thënë motra e tij, Jackie Neil.

Tim Hague Dead: Ex-UFC Star Dies After Brutal Boxing KO

Uploaded by King Neil on 2017-06-19.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 20 Qershor 2017 00:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera