Kthehu lart

​Vazhdon kriza e Milanit, mposhtet nga Rijeka

​Vazhdon kriza e Milanit, mposhtet nga Rijeka GazetaExpress

Milan ka pësuar humbje prej 2:0 nga Rijeka në ndeshjen e fundit të fazës së Grupeve të Europa Leagues

Skuadra e Milanit assesi të kaloi problemet, pasi ka pësuar humbje edhe në Europa League, duke u mposhtur 2:0 nga Rijeka.

Golat për skuadrën vendëse i shënuan Puljic dhe Gavranovic.

Pas kësaj humbje Milan mban vendin e parë në Grupin D me 11 pikë, tri më shumë se sa AEK në vendin e dytë. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2017 20:48
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera