Kthehu lart

Tjetër gol në ndeshjen Chelsea – Roma

Tjetër gol në ndeshjen Chelsea – Roma GazetaExpress E mërkurë, 18 Tetor 2017 21:23

Chelsea ka shënuar për 2:0 ndaj Romës, me golin e yllit të skuadrës, Eden Hazard në minutën e 37’

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Tetor 2017 21:23
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Lajm i gëzueshëm për Schweinsteigerin dhe Ivanovicin 0

  Të tjera