Kthehu lart

​Talenti i Barcelonës shënon gol nga 40 metra (Video)

GazetaExpress

Barcelona njihet si një nga skuadrat me akademinë me të mirë në botë

Viteve te fundit Barcelona ka pasur problem të nxjerrë lojtarë të mëdhenj nga akademia, ashtu siç bënte vite më parë me Xavi, Iniesta, Messi apo Pique.

Por, një talent i kësaj skuadre ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm. I shënoi me t’u nisur topi nga mesi fushës, nga një largësi prej 40 metrash. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 19 Qershor 2017 22:22
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera