Kthehu lart

​Talenti i Barcelonës shënon gol nga 40 metra (Video)

​Talenti i Barcelonës shënon gol nga 40 metra (Video) GazetaExpress

Barcelona njihet si një nga skuadrat me akademinë me të mirë në botë

Viteve te fundit Barcelona ka pasur problem të nxjerrë lojtarë të mëdhenj nga akademia, ashtu siç bënte vite më parë me Xavi, Iniesta, Messi apo Pique.

Por, një talent i kësaj skuadre ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm. I shënoi me t’u nisur topi nga mesi fushës, nga një largësi prej 40 metrash. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 19 Qershor 2017 22:22
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo e tepron pas triumfit në “The Best”

   Ronaldo e tepron pas triumfit në “The Best” 0

  Të tjera

  • Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best”

   Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best” 0

  • Karikatura e ditës

   Karikatura e ditës 0