Kthehu lart

Skënderbeu mposhtet në sekondat e fundit, eliminohet nga Europa League

Skënderbeu mposhtet në sekondat e fundit, eliminohet nga Europa League GazetaExpress

Skuadra e Skënderbeut ka humbur 2:1 nga Young Boys në Europa League, në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve

Skënderbeu është eliminuar nga Europa League, pas humbjes të pësuar në sekondat e fundit 2”1 me Young Boys në fazën e grupeve të Europa Leagues. 

Golin për Skënderbeun e shënoi Enis Gavazaj, ndërsa për vendësit shënuan francezi Harou dhe Assale. 

Pas kësaj ndeshje, Skënderbeu e mbyll aventurën e saj në vendin e fundit në Grupin B më 5 pikë. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 07 Dhjetor 2017 20:54
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve

   ​Golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve 0

  Të tjera

  • Ramos gëzon Reali

   Ramos gëzon Reali 0

  • ​Lëndohet ylli i Barcelonës, mungon në El Clasico

   ​Lëndohet ylli i Barcelonës, mungon në El Clasico 0