Kthehu lart

Shikoni si Mignolet priti gjuajtjen e Costas nga penalltia (Video)

Shikoni si Mignolet priti gjuajtjen e Costas nga penalltia (Video) GazetaExpress

Chelsea ka mundur të fitojë derbin ndaj Liverpoolit, por mundësinë për të shënuar për 2:1 e humbi Diego Costa nga pika e bardhë, goditjen e të cilit e priti portieri Mignolet


Penalty  Missed  Costa  .(1:1)Liverpool vs Chelsea by ylberenexhipi

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 31 Janar 2017 23:05
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera