Kthehu lart

Shënohet autogol qesharak në ndeshjen Chelsea – Atletico

Shënohet autogol qesharak në ndeshjen Chelsea – Atletico GazetaExpress

Chelsea e ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Atletico Madridit në “Stamford Bridge” Savic shënoi autogol në minutën e 75’të, pas një goditje të fortë të Eden Hazard.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 05 Dhjetor 2017 22:20
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  Të tjera

  • Lionel Messi humbi penalltinë

   Lionel Messi humbi penalltinë 0

  • Barcelona nuk di të ndalet, shënon sërish Suarez

   Barcelona nuk di të ndalet, shënon sërish Suarez 0