Kthehu lart

Shaqiri merr një lajm të mirë para ndeshjes së parë në Premierligë (Foto)

Shaqiri merr një lajm të mirë para ndeshjes së parë në Premierligë (Foto) GazetaExpress

Everton dhe Stoke City do të përballen sot, nga ora 16:00, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Nga minuta e parë për Stoke Cityn do të luajë edhe ylli kosovar, Xherdan Shaqiri. Përfaqësuesi i Zvicrës pritet të zhvillojë një sezon të mirë në Premierligë.

Kurse, te Evertoni titullar do të jetë edhe sulmuesin anglez, Wayne Roony, i cili u transferua nga Manchester United. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Gusht 2017 09:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera