Kthehu lart

​Ronaldo e konfirmon: Dua të pensionohem të kjo skuadër

​Ronaldo e konfirmon: Dua të pensionohem të kjo skuadër GazetaExpress

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ka fituar për herë të pestë Topin e Artë, duke u barazuar kështu me Leo Messin

Fituesi i Topit të Artë 2017, Cristiano Ronaldo, është ngacmuar gjatë ceremonisë së dhënies në trofeut në Paris, se kur do të luante për PSG.

“Ke marrë kaq shumë trofe në Paris, por kur do të luash për PSG”, ka qenë pyetja e një prej fëmijëve të pranishëm në ceremoni që i është dhënë mikrofoni për t’i bërë pyetje yllit portugez.

“Jam mirë tek Reali. Nëse do të jetë e mundur, dëshiroj ta mbyll atje karrierën”, deklaroi Ronaldo. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2017 21:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera