Kthehu lart

Real – Malaga, rikthehen Kovacic dhe Navas, mungojnë katër lojtarë

Real – Malaga, rikthehen Kovacic dhe Navas, mungojnë katër lojtarë GazetaExpress

Kovacic dhe Navas janë ftuar për ndeshjen me Malagan.

Zinedine Zidane ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e së shtunës në “Santiago Bernabeu” ku Real Madridi pret Malagan.

Risi janë Mateo Kovacic dhe Keylor Navas, që kanë lënë pas problemet. Ndërsa do të mungojnë Marco Asensio, Sergio Ramos, Gareth Bale dhe Nacho Fernandez, shkruan Gazeta Express.

Portierë: Navas, Casilla y Moha.

Mbrojtës: Carvajal, Vallejo, Varane, Marcelo dhe Theo.

Mesfushorë: Kroos, Modric, Casemiro, M. Llorente, Isco, Kovacic dhe Ceballos.

Sulmues: Cristiano Ronaldo, Benzema, Lucas Vázquez dhe B. Mayoral.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 24 Nentor 2017 22:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera