Kthehu lart

PSG-ja fton Neymarin (Foto)

PSG-ja fton Neymarin (Foto) GazetaExpress

Neymar është ftuar për sfidën që PSG-ja do ta zhvillojë me Guingamp.

Neymarit i është dhënë drita e gjelbër për të luajtur për klubin e ri, Paris Saint Germain. 

Ai tani gjendet në mesin e 20 lojtarëve të ftuar për sfidën me Guingamp të dielën, ku pritet të debutojë me PSG-në ish ylli i Barcelonës. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Gusht 2017 21:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera