Kthehu lart

Shikoni si përgjigjet Valverde kur pyetet për transferimin e Paulinhos

Shikoni si përgjigjet Valverde kur pyetet për transferimin e Paulinhos GazetaExpress

Valverde është përgjigjur me shaka në konferencën për media kur është pyetur për Paulinhon.

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, nuk ka dhënë informacione të reja lidhur me transferimin e mundshëm të Paulinhos, teksa ka bërë shaka në konferencën për media kur është pyetur për brazilianin.

“Kam ndjenjën se Paulinho nuk do të luajë të dielën ndaj Real Madridit”, u përgjigj Valverde.

Me këtë deklaratë, Valverde la të kuptohet se braziliani është rrugës për në “Camp Nou”, kartoni i të cilit do t’i kushtojë 40 milionë euro.

Sipas mediave spanjolle, Paulinho do të nënshkruajë kontratë pesë vjeçare me katalunasit, derisa do të përfitojë pesë milionë euro në sezon. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Gusht 2017 23:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera