Kthehu lart

​‘Pas ndeshjes nuk do të flas më me këtë lojtar të Italisë’

​‘Pas ndeshjes nuk do të flas më me këtë lojtar të Italisë’ GazetaExpress

Elseid Hysaj e ka përzgjedhur Lorenzo Insigne si lojtarin më të rrezikshëm të Italisë

Mbrojtësi i djathtë i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj ka treguar për lojtarin më të rrezikshëm të Kombëtares italiane.

Hysaj ka përzgjedhur Lorenzo Insigne, për të cilin me shaka tha se, pas ndeshjes nuk do të flas më me të.

“Lorenzo Insigne në krahun tim. Kur të vijë ndeshja dhe do të shohim nëse do të luajmë. Do të jetë një ndeshje e bukur si për mua ashtu edhe për atë. Pas ndeshjes tani i thash nuk do flasim më bashkë se jemi kundërshtarë. Po janë gjera futbolli të bukura këto”, tha Hysaj për Top Channel. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 20 Mars 2017 21:30
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shpërthen trajneri i Malagas për golin e parë të Barcelonës

   Shpërthen trajneri i Malagas për golin e parë të Barcelonës 0

  Të tjera

  • Barcelona iu rikthehet fitoreve në La Liga

   Barcelona iu rikthehet fitoreve në La Liga 0

  • Çfarë ka humbur Luis Suarez!

   Çfarë ka humbur Luis Suarez! 0