Kthehu lart

Nuk ndalet Valon Berisha, i shënon një tjetër supergol Dortmundit

Nuk ndalet Valon Berisha, i shënon një tjetër supergol Dortmundit GazetaExpress

​Salzburg është duke fituar 0-2 në “Signal Iduna Park” kundër Borussia Dortmundit.

Valon Berisha po shkëlqen. Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, pasi kaloi në epërsi mysafirët me golin në minutën e 48’të nga penalltia, tani ka realizuar nga loja e hapur, duke dyfishuar epërsinë e Salzburgut. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 08 Mars 2018 20:19
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera