Kthehu lart

Notat e lojtarëve Tottenham – Juventus

Notat e lojtarëve Tottenham – Juventus GazetaExpress

​Juventus ka mposhtur 1:2 Tottenhamin, për t’u kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Sipas Whoscored, lojtari më i mirë i kësaj ndeshje ishte Gonzalo Higuain me notën 7.8 nga 10 sa ishte maksimumi.

Ndërsa, lojtari më i dobët ishte portieri Hugo Lloris me notën 5.8. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 22:51
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera