Kthehu lart

Notat e lojtarëve PSG – Real Madrid

Notat e lojtarëve PSG – Real Madrid GazetaExpress

​Real Madrid ka mposhtur 1:2 PSG-në, për t’u kualifikuar në çerekfinale të Ligës së kampionëve me rezultat të përgjithshëm 5:2

Sipas Who Scored, lojtari më i mirë i ndeshjes ishte Cristiano Ronaldo me notën 8.9 nga 10 sa ishte maksimumi.

Ndërsa, lojtari më i dobët ishte Marco Verratti me notën 5.8, pasi u përjashtua me karton të kuq dhe la skuadrën me 10 lojtarë. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Mars 2018 22:46
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera