Kthehu lart

Mustafi flet pas fitores ndaj Australisë (Foto)

GazetaExpress

Shkodran Mustafi është i lumtur me fitoren 3:2 ndaj Australisë në Kupën e Konfederatave

Kombëtarja e Gjermanisë e ka nisur shumë mirë aventurën e saj në Kupën e Konfederatave, duke mposhtur Australinë me rezultat 3:2.

Kësaj fitoreje i është gëzuar edhe mbrojtësi Shkodran Mustafi, i cili luajti 90 minuta në këtë takim.

“Fitore 3:2. Ndeshja e parë e vështirë, por shumë e rëndësishme të marrim tre pikë”, shkruan Mustafi në Instagram. /Express

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 19 Qershor 2017 21:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera