Kthehu lart

Mustafi flet pas fitores ndaj Australisë (Foto)

Mustafi flet pas fitores ndaj Australisë (Foto) GazetaExpress

Shkodran Mustafi është i lumtur me fitoren 3:2 ndaj Australisë në Kupën e Konfederatave

Kombëtarja e Gjermanisë e ka nisur shumë mirë aventurën e saj në Kupën e Konfederatave, duke mposhtur Australinë me rezultat 3:2.

Kësaj fitoreje i është gëzuar edhe mbrojtësi Shkodran Mustafi, i cili luajti 90 minuta në këtë takim.

“Fitore 3:2. Ndeshja e parë e vështirë, por shumë e rëndësishme të marrim tre pikë”, shkruan Mustafi në Instagram. /Express

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 19 Qershor 2017 21:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo e tepron pas triumfit në “The Best”

   Ronaldo e tepron pas triumfit në “The Best” 0

  Të tjera

  • Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best”

   Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best” 0

  • Karikatura e ditës

   Karikatura e ditës 0