Kthehu lart

Muller shënon kundër Celticut

Muller shënon kundër Celticut GazetaExpress E mërkurë, 18 Tetor 2017 21:03

Thomas Muller ka kaluar Bayern Munichun në epërsi ndaj Celticut, me golin e shënuar në minutën e 17’

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Tetor 2017 21:03
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Prishtina u kthehet fitoreve, mposht Vllazninë e Pozheranit 0

  Të tjera