Kthehu lart

Milan – Genoa, vlerësimi i lojtarëve (Foto)

Milan – Genoa, vlerësimi i lojtarëve (Foto) GazetaExpress E shtune, 18 Mars 2017 22:49

Milani ka marrë tri pikë me shumë vështirësi përballë Genoas në “San Siro”, duke triumfuar me rezultat minimal 1:0

Pas humbjes nga Juventusi, Milani ka gjetur rrugën drejt fitoreve në Serie A. Djelmoshat e Vincenzo Montellas e shfrytëzuan gabimin e Interit, duke triumfuar 1:0 ndaj Genoas në “San Siro”, shkruan Gazeta Express.

Lucas Ocampos është vlerësuar si lojtari më i mirë i ndeshjes duke marrë notën 8.2, derisa pas tij vjen heroi i kuqezinjve Matias Fernandez, i cili shënoi golin e tre pikëve (7.9), përcjell Express.

Ja vlerësimi i lojtarëve:

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 18 Mars 2017 22:49
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo me dy fytyra për gola, në Champions numëron 8, ndërsa Barça 7 0

  Të tjera