Kthehu lart

Maradona: Këtë lojtar të Realit nuk do ta shisja, por do ta bëja dhuratë

Maradona: Këtë lojtar të Realit nuk do ta shisja, por do ta bëja dhuratë GazetaExpress

​Diego Maradona nuk është një fans i yllit të Real Madridit, Gareth Bale

Tifozët dhe trajneri i Real Madridit, Zineine Zidane janë të lumtur për kthimin nga lëndimi të Gareth bale, i cili shënoi golin e fitores në gjysmëfinale të Kupës së Botës për Klube.

Por, fans i tij nuk është legjenda franceze, Diego Maradona, i cili thotë se Balen do ta bënte dhuratë.

“Bale nuk do ta shisja, do ta bëja dhuratë”, tha Maradona gjatë një interviste për AS. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 15 Dhjetor 2017 20:35
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera