Kthehu lart

Maqedonia – Kosova, rezultat shokues pas çerekut të tretë

Maqedonia – Kosova, rezultat shokues pas çerekut të tretë GazetaExpress

Ka përfunduar edhe çereku i tretë mes Kosovës dhe Maqedonisë, ku “Dardanët” po humbasin 63:54.

Kosova e nisi mirë ndeshjen, duke fituar 22:19 çerekun e parë, derisa e mbylli pjesën e parë 41:40. Por gjithçka ndryshoi në çerekun e tretë, ku po humbasin 63:54. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 12 Gusht 2017 21:55
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo e tepron pas triumfit në “The Best”

   Ronaldo e tepron pas triumfit në “The Best” 0

  Të tjera

  • Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best”

   Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best” 0

  • Karikatura e ditës

   Karikatura e ditës 0