Kthehu lart

Liverpool kërkon yllin e Bundesligës (Foto)

Liverpool kërkon yllin e Bundesligës (Foto) GazetaExpress

Pas Juventusit edhe Liverpool ka shfaqur interesim për mesfushorin e Borussia Monchengldbach, Mahmoud Dahoud

Jurgen Klopp, trajneri i Liverpoolit, ka nisur t’i bëjë planet për sezonin e ri.

Sipas Sport Mediaset, Reds kanë ka shfaqur interesim për mesfushorin e Borussia Monchengldbach, Mahmoud Dahoud.

Thuhet se ekipi nga Premierliga i ka ofruar Monchengldbach 10 milionë euro për Dahoud, përcjell Express. 

Por, Liverpooli do ta ketë edhe konkurrencën e Juventusit për Dahoud. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 17 Shkurt 2017 15:49
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Çka po ndodh me Real Madridin?

   Çka po ndodh me Real Madridin? 0

  Të tjera

  • Carabao Cup: Kualifikohen Arsenal dhe Chelsea

   Carabao Cup: Kualifikohen Arsenal dhe Chelsea 0

  • ​Milan vazhdon me fitore

   ​Milan vazhdon me fitore 0