Kthehu lart

Zyrtare: Këto janë çiftet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Zyrtare: Këto janë çiftet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve GazetaExpress

Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve

Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve

Në gjysmëfinale do të përballen këto skuadra: 

Real Madrid – Atletico Madrid

Monaco - Juvetnus

............................................................................

Gjithçka është gati për tërheqjen e shortit 

.........................................................................................................................................

Në gjysmëfinale janë kualifikuar këto skuadra

Juventus

Atletico Madrid

Real Madrid

Monaco 

Salla ku do të tërhiqet shorti


YouTube

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 11:39
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shpërthen trajneri i Malagas për golin e parë të Barcelonës

   Shpërthen trajneri i Malagas për golin e parë të Barcelonës 0

  Të tjera

  • Barcelona iu rikthehet fitoreve në La Liga

   Barcelona iu rikthehet fitoreve në La Liga 0

  • Çfarë ka humbur Luis Suarez!

   Çfarë ka humbur Luis Suarez! 0