Kthehu lart

​Kombëtares i mungojnë tre lojtarë, dy stërvitën ndaras (Video)

​Kombëtares i mungojnë tre lojtarë, dy stërvitën ndaras (Video) GazetaExpress

Kombëtarja shqiptare ka kryer stërvitjen e parë para ndeshjes me Italinë

Sot pasdite Kombëtarja shqiptare ka kryer seancën e parë stërvitor, para ndeshjes me Italinë, e cila do të luhet të premten nga ora 20:45 në Palermos.

Grupit i kanë munguar dy lojtarët e Terek Groznit, Bekim Balaj dhe Odise Roshi, si dhe Jahmir Hyka i San Hoze Wrthkuejks. Udhëtimi ka zgjatur më tepër se parashikimi dhe të tre futbollistët pritet t’i bashkohen ekipit të martën, shkruan Panorama Sport.

Në seancën e parë janë stërvitur të veçuar kapiteni Ansi Agolli dhe mesfushori Amir Abrashi. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 20 Mars 2017 20:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shpërthen trajneri i Malagas për golin e parë të Barcelonës

   Shpërthen trajneri i Malagas për golin e parë të Barcelonës 0

  Të tjera

  • Barcelona iu rikthehet fitoreve në La Liga

   Barcelona iu rikthehet fitoreve në La Liga 0

  • Çfarë ka humbur Luis Suarez!

   Çfarë ka humbur Luis Suarez! 0