Kthehu lart

Katastrofë për Luiz

Katastrofë për Luiz GazetaExpress

​David Luiz ka një lëndim serioz dhe trajneri Antonio Conte nuk e di se kur do të kthehet braziliani

Qendërmbrojtësi David Luiz ka disa javë që është jashtë fushave të gjelbra shkaku i një lëndimi të gjurit.

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ka thënë se Luiz ka një problem serioz në gju, dhe po punon me mjekët për ta zgjidhur.

“David ka inflamacion në gju dhe ne jemi duke tentuar ta zgjedhim këtë problem me doktorët”, tha Conte gjatë konferencës për media, para ndeshjes me Southamptonin.

“Lojtari po stërvitet veçmas skuadrës. Ky lëndim është serioz, por shpresojmë se do ta zgjidhim shumë shpejtë”. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 15 Dhjetor 2017 22:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera