Kthehu lart

Karton i kuq në ndeshjen PSG – Real Madrid

Karton i kuq në ndeshjen PSG – Real Madrid GazetaExpress

​PSG ka mbetur me 10 futbollistë ndaj Real Madridit, pasi Marco Verratti është përjashtuar me karton të kuq, për shkak të protestave ndaj gjyqtarit. Real Madrid po fiton 0:1 pas 67 minutave lojë

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Mars 2018 22:11
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera