Kthehu lart

Karikatura e ditës (Foto)

Karikatura e ditës (Foto) GazetaExpress E premte, 17 Shkurt 2017 16:28

Goal ka publikuar karikaturën e ditës

Alexis Sanchez është personazhi kryesor në karikaturën e ditës të publikuar nga Goal.com. Sipas Goal, Sanchez, i cili mund të largohet nga Arsenali gjatë verës, është më shumë i prekur nga humbja turpëruese prej 5:1 në Ligën e Kampionëve ndaj Bayern Munich. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 17 Shkurt 2017 16:28
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo me dy fytyra për gola, në Champions numëron 8, ndërsa Barça 7 0

  Të tjera