Kthehu lart

Ka gol në ndeshjen Tottenham – Juventus

Ka gol në ndeshjen Tottenham – Juventus GazetaExpress

Tottenham ka kaluar në epërsi ndaj Juventusit në kuadër të Ligës së kampionëve, me golin e Son në minutën e 40’

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Mars 2018 21:25
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera