Kthehu lart

Ka gol në ndeshjen Bayern – Anderlecht, përjashtohet një lojtar me të kuq (Video)

Ka gol në ndeshjen Bayern – Anderlecht, përjashtohet një lojtar me të kuq (Video) GazetaExpress

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Anderlechtit me golin e sulmuesit Robert Lewandowski. Ai realizoi në minutën e 11’të nga penaltia, që u shkaktua nga Sven Kums, i cili u ndëshkua direkt me të kuq.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 12 Shtator 2017 20:58
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë – Ukrainë

   Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë – Ukrainë 0

  Të tjera