Kthehu lart

​Inter dhe Juventus e duan ish-mesfushorin e Milanit

​Inter dhe Juventus e duan ish-mesfushorin e Milanit GazetaExpress

Inter dhe Milan janë vënë në ndjekje të mesfushorit italian, Bryan Cristante

Paraqitjet e mira të Bryan Cristante me Atalantan, kanë bërë që Inter dhe Juventus të interesohen për shërbimet e tij.

Cristante është i huazuar nga Benfica, por Atalanta ka mundësi ta transferojë në fund të këtij sezoni.

Italianët pritet ta shfrytëzojnë të drejtën për blerje, por menjëherë do ta vendosin në treg, shkruajnë mediat italiane.

Cristante që vite më parë luante në Milan, këtë sezon me Atalantan ka shënuar tetë gola në 22 paraqitje. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 15 Dhjetor 2017 20:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera