Kthehu lart

Griezmann paralajmëron kalimin në Barcelonë ose Real (Foto)

Griezmann paralajmëron kalimin në Barcelonë ose Real (Foto) GazetaExpress

​Antonie Griezmann nuk e ka përjashtuar mundësinë që të transferohet në Barcelonë ose Real Madrid

Ylli i Francës dhe Atletico Madridit, Antonie Griezmann ka thënë se ëndrra e tij është që të luaj në skuadrat më të mira në botë.

Ai tha se nuk ka ndonjë arsye përse nuk do të luante në Barcelonë apo Real Madrid, ashtu sikurse edhe në Bayern dhe skuadrat e mëdha të Anglisë.

“Transferimi në Barcelonë apo Real Madrid? Pse jo? Është ëndërr e imja të luaj në mesin e ekipeve më të mira në botë, ku bëjnë pjesë Barcelona dhe Real Madrid, së bashku me Bayern Munichun dhe ekipet e mëdha të Anglisë”, tha Griezmann për L’Equipe. /Express/


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 20 Mars 2017 16:50
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • 10 të nominuarit për golin më të bukur të vitit

   10 të nominuarit për golin më të bukur të vitit 0

  Të tjera