Kthehu lart

​France Futboll befason të gjithë me dhuratën për Ronaldon

​France Futboll befason të gjithë me dhuratën për Ronaldon GazetaExpress

France Football ka përzgjedhur Cristiano Ronaldon si lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017, duke ia dhuruar edhe Topin e Artë

Por, kjo nuk ishte dhurata e vetme që mori portugezi, i cili pranoi edhe një tjetër dhuratë shumë interesante.

Ai mori fanellë të brendshme për fëmijë të vegjël me pesë Topa të Artë.

Kjo dhuratë i ka bërë të gjithë të qeshin në sallë. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2017 21:25
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera