Kthehu lart

Formacionet, Real Sociedad – Barcelona

Formacionet, Real Sociedad – Barcelona GazetaExpress

​Barcelona do të ketë punë të vështirë sonte, kur do të luaj në udhëtim ndaj Real Sociedad në kuadër të La Ligas

Skuadra e Ernesto Valverdes do të tentojë të fitojë ndeshjen e parë në shtëpi të Real Sociedad pas 10 viteve.

Katalonasit pritet të bëjnë një ndryshim në formacion, duke lënë Dembele jashtë skuadrës së parë dhe në vend të tij të luajë Paulinho.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Janar 2018 08:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera