Kthehu lart

​Fassone: Inter si grua e hallakatur

​Fassone: Inter si grua e hallakatur GazetaExpress

CEO i Milanit, Marco Fassone ka lavdëruar skuadrën e Interit

Këtë fundjavë në Italia do të zhvillohet derbi “La Madonina” ndërmjet dy rivalëve të qytetit, Inter dhe Milan.

Marco Fassone ka thënë se Inter është si një grua e bukur, por pak e hallakatur.

“Inter është Inter. Është skuadër që gjithnjë ka pasur nevojë për trajnerë të fortë, nga Roberto Mancini te Jose Mourinho. Inter është si një grua e bukur, por pak e hallakatur, ashtu siç kishte thënë edhe Moratti. Ata tani janë të fortë dhe po bëjnë mirë me Spallettin”, tha Fassone për Guerin Sportivo. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 10 Tetor 2017 17:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera