Kthehu lart

Emocionuese: Kovacic martohet mes lotëve (Video)

GazetaExpress

Mateo Kovacic i ka dhënë fund beqarisë, ashtu si Alvaro Morata, Danilo e Jose Antonio Reyes – që të gjithë janë martuar gjatë ditës së shtune.

Duket se dasma më emocionuese ishte ajo e mesfushorit të Real Madridit, Mateo Kpvacic, i cili vendosi të kurorëzojë me martesë lidhjen e gjatë me Izabel Andrijanić.

Se sa emocionuese ishte kjo ditë për të, e tregojnë më së miri lotët që derdh mesfushori kroat.

Në këtë ditë janë martuar edhe Alvaro Morata e Danilo, që të dy lojtarë të Real Madridit, derisa edhe ish futbollisti i Los Blancos, Jose Antonio Reyes, e kurorëzoi me martesë lidhjen e gjatë me Noelia López. /Express/

Klikoni këtu për ta parë videon kur përlotet Mateo Kovacic

Así celebran Morata, Kovacic y Danilo sus bodas

SUSCRIBETE
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 17 Qershor 2017 23:02
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera