Kthehu lart

​E jashtëzakonshme: Shikoni befasinë e ‘Dardanëve’ për Kombëtaren e Kosovës (Video)

​E jashtëzakonshme: Shikoni befasinë e ‘Dardanëve’ për Kombëtaren e Kosovës (Video) GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 21:45

Tifozët e Kombëtares së Kosovës ‘Dardanët’ kanë përgatitur një befasi të këndshme për futbollistët

‘Dardanët’ kanë përgatitur një befasi të këndshme për futbollistët e Kombëtares së Kosovës, duke krijuar një atmosferë të jashtëzakonshme.

“Faleminderit Dardanë”, ka shkruar Rashica në Facebook, duke postuar edhe një video së bashku me Valon Berishën. /Express/  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 20 Mars 2017 21:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Ja pse Bale duhet të luajë në finale para Iscos (Foto) 0

  Të tjera