Kthehu lart

Caktohet orari i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve

Caktohet orari i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve GazetaExpress

Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve: Real Madrid - Atletico dhe Monaco -Juventus

Kurse, UEFA ka njoftuar se ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 maj, përcjell Express. Ndeshjet e kthimit një javë më vonë.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 12:27
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Sherri i këtij lojtari dështoi transferimi i Coutinhos në Barcelonë

   Sherri i këtij lojtari dështoi transferimi i Coutinhos në Barcelonë 0

  Të tjera

  • Dy gola për dy minuta, Messi i jashtëzakonshëm

   Dy gola për dy minuta, Messi i jashtëzakonshëm 0

  • Suarez shënon për Barcelonën

   Suarez shënon për Barcelonën 0